Nocleg, wczasy, urlop, wakacje czy po prostu odpoczynek w naszym ośrodku to doskonała odskocznia od codzienności zatłoczonych miast i życia w biegu.

Do dyspozycji naszych gości pozostawiamy pokoje 2,3,4 i 5 osobowe oraz aparamenty. Chociaż przekrój odwiedzających nas co roku urlopowiczów jest dość szeroki (trafiają do nas zarówno młodzież, ludzie starsi, jak i szukający natchnienia w pięknej okolicy artyści), pensjonat Familia najwięcej uwagi poświęca potrzebom naszych najmłodszych gości.

Specjalnie do ich dyspozycji oddajemy rozbudowywany co roku plac zabaw, ze zjeżdżalnią, piaskownicą, huśtawką oraz innymi atrakcjami. Duży, utrzymany w czystości trawnik wokół obiektu zachęca do zabawy, gry w piłkę i wszystkich kreatywnych zajęć, którymi zaskakują nas codziennie dzieci.

W każdym z pokojów znajduje się TV, gdzie poza zwykłymi programami oglądać można także na bieżąco minitoring z placu zabaw; dzięki temu nawet zmęczeni rodzice nie muszą tracić swoich pociech z oczu.

Dla tych, którzy wolą odpoczynek na świeżym powietrzu zapraszamy do relaksu na hamaku, gry w piłkarzyki lub ping-ponga albo wygrzania się przy ciepłym płomieniu wieczornego ogniska.

Dla najbardziej aktywnych udostępniamy teren do gry w siatkówkę oraz rowery; malownicza, spokojna okolica doskonale nadaje się do przejażdżki samemu lub z dziećmi. Bliskość plaży (ok 600 m, spacerem przez łąki) sprawia, że także zwolennicy opalania znajdą coś dla siebie. Warto przy tym nadmienić, że plaża w Karwieńskich Błotach jest jedną z czystszych i szerszych plaż nad polskim morzem.

Mimo bliskości Karwii (10 min spacerem po plaży) nawet w sezonie udaje się uniknąć tłoków i zawsze można znaleźć tutaj miejsce dla siebie.

Zapraszamy do Pensjonatu Familia - odwiedź nas raz, a Twoje pociechy na pewno wrócą z wakacji zadowolone :)

Noclegi nad morzem - Karwia | pokoje gościnne Familia - © 2022